Hygiena plnění

Dnešní trh nápojů je ovládán především značkami a zákazníky a proto vyžaduje vysokou úroveň stálosti kvality a chuti, prodlužování trvanlivosti a atraktivně balených a naceněných produktů. Výrobci musejí nabízet rozmanitost výrobků, aby se odlišili od konkurence a zvýšili podíl na trhu. V tomto vysoce konkurenčním prostředí není prostor pro chyby. I ta nejmenší nepřesnost v hygieně plnění může ohrozit pověst značky a bezpečnost produktu.

Dlouhodobá zkušenost společnosti Ecolab v této oblasti může toto riziko snížit na minimum. Pečlivé čištění a dezinfekce plnících a zátkovacích linek je základním požadavkem všude, kde je třeba eliminovat mikrobiální kontaminaci. Tuto část procesu plnění nebereme na lehkou míru a podporujeme vás programy šitými na míru právě automatickým, poloautomatickým a manuálním plnicím linkám. 

Ecolab také vyvíjí konkrétní řešení podle přání zákazníka, která jsou zaměřena na klíčové procesy a provozní záležitosti, jako je například vodní a energetické hospodářství, použití a skladování chemikálií, čištění odpadních vod.

Back to Top