Hygiena vnějších ploch a povrchů

Prostředí ve výrobě potravin představuje celou řadu hygienických problémů. Zahrnuje nejrůznější procesy a zařízení, produkující velké množství odolných nečistot. Po skončení výroby se musí čistit vnější povrchy výrobního zařízení, výrobní prostředí a povrchy v kontaktu s potravinami. Před další výrobou je nutná i dezinfekce. To se obvykle provádí nízkotlakým pěnícím zařízením s vhodnými detergenty a dezinfekcemi.

Úspěch nebo neúspěch však závisí také na správné kombinaci výrobků se speciálním složením a na správném aplikačním zařízení, které pracuje v efektivním hygienickém procesu s podporou školení a dokumentace.

Přesně tato kombinace stojí za pověstí Ecolabu jako jedničky v  oboru. Náš systematický přístup zahrnuje identifikaci mezer v hygieně, osobní hygienu a hygienu přístupu, inovativní zařízení a chemikálie pro hygienu otevřených povrchů, produktů pro monitoring a kontrolu hygieny, stejně jako unikátní systém řízení hygieny, který sleduje a hlásí veškeré hygienické zásahy v rámci závodu nebo v celé společnosti – kombinace, která zaručuje implementaci nejvyšších hygienických standardů a efektivity výroby.

Back to Top