Kuchyňská hygiena

Nároky kladené na přípravu potravin se neustále zpřísňují. Problematika kvality, nákladů, personálu a hygieny vyžaduje, aby byla věnována pečlivá pozornost každému detailu. Důvěra, kterou vaši hosté projevují vaší kuchyni, konec konců nezáleží pouze na tom, jak podávaná jídla chutnají. Hosté rovněž chtějí mít jistotu, že kuchyň je vedena podle vysokých hygienických standardů. Vždy záleží na prvním dojmu; kdykoli se vašim hostům podaří letmo nahlédnout přímo do kuchyně, neměly by být patrné sebemenší nedostatky.

Prostřednictvím programu 360° of Protection, tedy programu všestranné ochrany, vám společnost Ecolab pomáhá dosahovat nejvyšší úrovně bezpečnosti a hygieny potravin hodnocené podle příslušných předpisů za použití systému analýzy rizik a stanovování kritických kontrolních bodů. Od okamžiku, kdy jsou potravinářské suroviny dodány do vaší kuchyně, až do doby, kdy se hotové pokrmy dostanou na talíř, je vám k dispozici široká řada řešení poskytovaných společností Ecolab a zahrnujících základní produkty a programy, které jsou navrženy tak, aby každý kout vaší kuchyně byl trvale hygienicky čistý.

Kuchyňská hygiena, bezpečnost potravin

Mýdla, dezinfekční prostředky & ochranné emulze

Ecolab nabízí široký sortiment mýdel, dezinfekčních prostředků a ochranných a ošetřujících emulzí, které přispívají k bezpečnosti a zdraví Vašeho personálu a hostů.
Vyvinuli jsme...

Oblast přípravy potravin

Ve společnosti Ecolab víme, že ochrana zdraví a bezpečnost Vašich hostů, návštěvníků a personálu je Vaší nejvyšší prioritou. Bezpečnost potravin je důležitou součástí splnění...

Odstranění mastnoty

Ecolab vyvinul inovační řešení pro odstranění mastného znečištění v kuchyňských provozech.
Naše přípravky Vám pomohou vyčistit trouby, grily, konvektomaty, digestoře apod. účinně,...

Podlahy & Odpady

Mastná podlaha v kuchyňském provoze představuje vážné riziko uklouznutí a pádu.

Tradiční metody čištění dokážou odstranit silné mastné znečištění pomocí agresivní chemie. 
Častěji...

Back to Top