Péče o ruce a pokožku

Společnost Ecolab nabízí přípravky k dezinfekci rukou, mytí rukou a těla a ošetřování pokožky a další antiseptické přípravky, jejichž složení splňuje nejnáročnější požadavky dnešního různorodého trhu. Rozdílným potřebám odpovídají různá složení. S těmito potřebami souvisejí rozdílné nároky na četnost a vhodnost použití, rozmanité typy pokožky a speciální požadavky týkající se vysoce rizikových oblastí a jednotlivců. Naše přípravky pro hygienu rukou a pokožky jsou snadno použitelné a personálem jsou dobře přijímány. Díky této skutečnosti lze dosáhnout maximální míry shody s platnými hygienickými protokoly zahrnujícími péči o ruce a pokožku a snížení rizika přenosu infekcí a vzájemné kontaminace.

Nabízíme také ucelenou řadu přípravků k dezinfekci rukou, z nichž všechny se vyznačují rychlou, širokospektrální antimikrobiální aktivitou, zvláčňujícím účinkem a rozmanitostí dodávaných druhů a velikostí balení. Můžete si rovněž vybrat antimikrobiální profil, formu produktu nebo druh a podíl zvláčňující přísady, které budou nejlépe vyhovovat vaší konkrétní praxi.

Všechny přípravků k dezinfekci rukou dodávané společností Ecolab splňují požadavky na hygienickou i chirurgickou dezinfekci rukou. Naše produkty mají vynikající účinnost při velmi krátké době působení, čímž je zajištěno, že standardy stanovené v oblasti dezinfekce jsou dodrženy i v situacích, kdy se dezinfekce provádí v časové tísni.

Při častém používání je navíc zajištěna spolehlivá ochrana pokožky před vysoušením, a to díky systému zvláčňujících přísad, které jsou obsaženy ve všech složeních. Naše nástěnné dávkovače pak umožňují maximálně přesné a hospodárné dávkování přípravků.

Back to Top