Péče o vemeno

Prevence mastitidy a udržování struků v dobré kondici je jedním z nejúčinnějších způsobů jak zlepšit výnosy mléka a zisk mléčných farem. Péče o struky s profesionálními biocidními produkty je považována za nejvýznamnější metodu prevence mastitidy.

Pomáháme vám účinně chránit vaše krávy proti nakažlivým patogenům prevencí kontaminace v době dojení. Doporučujeme profesionální hygienu dojení s účinnými programy péče o struky a se souborem dezinfekčních řešení. Ochrana proti mastitidě vzniklé ze znečištěného prostředí se nejlépe realizuje udržováním čistého a suchého prostředí. K tomu jsou určeny naše programy biologické bezpečnosti a speciálně navržená řešení pro péči o struky před a po dojení.

Všechny lázně pro struky, vyvinuté společností Ecolab, obsahují pečující složky, jako jsou zvlhčující, změkčující a exfoliační látky, které pomáhají udržovat pokožku zdravou v různých podmínkách okolního prostředí, omezit vstupní body pro bakterie a maximalizovat dobu dojnosti krav.

Ecolab si uvědomuje potřebu zvýšené ochraně proti mastitidě v době dojení, jak pro rychlý průchod krav, tak pro zvýšení komfortu dojícího personálu; proto vyvinul celou řadu řešení s využitím snadno ovladatelných aplikačních zařízení.

Back to Top