Kariéra

Kariéra

Jsme společností, která je hrdá na svoji historii poskytování služeb, zavádění inovací a trvalého růstu. Postupně jsme vytvořili jedinečnou podnikovou kulturu, která naše zaměstnance motivuje k odvádění naprosto nejlepších výsledků.

Pro vás to znamená příležitost k dalšímu profesnímu růstu při práci ve stále náročnějším tržním prostředí a současně jistotu, že vám bude poskytována veškerá podpora včetně možností osobního rozvoje a zvyšování odbornosti. Naše společnosti vytváří a podporuje prostředí, ve kterém jsou rozpoznávány osobní schopnosti potenciál pro další individuální rozvoj, odměňovány dobré výsledky a stanovovány cíle, které motivují k dalším úspěchům, při kterých je individuální podíl každého zaměstnance stejně důležitý jako výsledek dosažený celým týmem.

Staňte se součástí našeho týmu

Před téměř 90 lety začínala společnost Ecolab s jediným produktem a jediným výrobkem, který dodávala na jediný trh.
Dnes, díky jednomyslnému odhodlání poskytovat naprosto nejlepší řešení v oblasti úklidu, sanitace a souvisejících služeb, zaujímáme vedoucí světové postavení co do velikosti, rozsahu i odbornosti, což by jistě překonalo i nejodvážnější očekávání zakladatele naší společnosti.

Naše společnost

Pro více informací o naší společnosti klikněte zde.

Back to Top