PROTEX360° - KOMPLETNÍ OCHRANA PRÁDELENSKÉHO PROVOZU

Zdraví pacientů v nemocnici, hostů v hotelu či pracovníků v průmyslu, kde se používá vámi ošetřované prádlo, a dalších, začíná ve vaší prádelně. Vy jste v tomto smyslu prodloužená ruka vašich zákazníků. Spoléhají se na vás, že zabezpečíte bezpečnost jejich provozu, jejich zákazníků i konečných uživatelů. Musíte jim poskytnout ujištění a zásadním způsobem snižovat rizika opětovné kontaminace textilu a chránit tak i pověst vašich zákazníků. 
Jak vám v tom můžeme pomoci? Tím, že zajistíme bezpečnost vaší prádelny. 

PROTEX360° PROGRAM NA OCHRANU PRÁDELENSKÉHO PROVOZU

Náš program na ochranu prádelenského provozu přináší komplexní řešení, která pomáhají zajistit bezpečnost a současně efektivitu všech činností v prádelně. Pomáhá při znovuotevření prádelny po pandemii COVID-19 a zároveň pomáhá komerčním prádelnám monitorovat kritické klíčové faktory nejen v průběhu pracího procesu, ale i okolo něj a nad jeho rámec. 

COVID-19 WEBINÁŘ
BEZPEČNÝ RESTART PRÁDELENSKÉHO PROVOZU

Čisté prádlo je základním předpokladem pokud chceme zákazníky i jednotlivce udržet v bezpečí před jakoukoliv infekcí. Abychom to mohli zajistit, je nezbytné dodržovat stanovené postupy ohledně dezinfekce textilu, ale vedle toho i zajistit, aby nedošlo ke zpětné kontaminaci prádla později během celé cesty od vyprání ke konečnému uživateli. Je tedy stejně důležité zaměřit se i na správné ošetření povrchů v celém provozu, vozíků, společných prostor v prádelně apod. 
Expertní tým v Ecolabu je připraven provést vás různými tématy ohledně COVID-19 a zajištění správného nakládání s prádlem. 
V tomto webináři v českém a slovenském jazyce se dozvíte, jak bezpečně a účelně řešit procesy v prádelna spojené se znovuotevřením prádelenského trhu: 
•    checklist činností a kroků, které zásadním způsobem zlepšují hygienu ve vašem provozu,
•    způsoby, jak udržet vás a vaše zaměstnance zdravé a v bezpečí,
•    dezinfekční normy a praktické informace, jak zajistit bezpečí textilu.


Klikněte pro přechod na webinář, který živě proběhl 2.7. 9:00.Back to Top