Organizační jednotky

Kontrola kontaminace: Divize Shield Medicare zaujímá vedoucí postavení na trhu v oblasti dodávek speciálních produktů pro kontrolu kontaminace odběratelům z odvětví farmaceutického a biotechnologického průmyslu i z řad poskytovatelů zdravotní péče a výrobců zdravotnických zařízení v celém světě.

Pohostinství a veřejné stravování: Úklidové a sanitační produkty, programy a služby pro odvětví veřejného stravování, pohostinství, zdravotnictví, maloobchodního prodeje a profesionální správy objektů, včetně mytí nádobí, vlastních prádelen, úklidu, filtrace a úpravy vody, produkty pro zajištění bezpečnosti potravin, speciální produkty pro kuchyně a prádelny a produkty pro údržbu bazénů a lázní.

Hubení škůdců: Služby a technologie pro zjišťování, identifikaci a hubení škůdců a pro prevenci výskytu škůdců v komerčních objektech, ve spojení s audity bezpečnosti potravin a odbornými školeními.

Zdravotnictví: Produkty a služby, zahrnující přípravky pro mytí rukou zdravotnického personálu, včetně dezinfekce rukou chirurgického personálu, čisticí a dezinfekční přípravky používané při čištění a dezinfekci chirurgických nástrojů a přípravky k dezinfekci tvrdých, nenasákavých povrchů.

Výroba potravin a nápojů: Produkty, vybavení a systémy pro čištění a sanitaci a související služby určené pro zemědělskou výrobu, výrobu nápojů, farmaceutický průmysl, mlékárny, masokombináty, drůbežárny a nejrůznější potravinářské provozy.

Péče o textil: Produkty, vybavení a systémy pro čištění a sanitaci a související služby, včetně řešení pro úsporu energie a recyklaci vody a systémů správy dat, určené pro komerční prádelny, které zpracovávají pracovní oděvy, ložní a stolní textilie a nemocniční prádlo.

Back to Top