Provozovny rychlého občerstvení

Nabízíme více než pouze produkty. Nabízíme řešení. Tato řešení navrhujeme na základě zjištění vašich skutečných potřeb. Při navrhování těchto řešení bereme v úvahu vše, na čem vám záleží, tedy zejména zajištění bezpečnosti zaměstnanců a hostů, spotřebu produktů, efektivní využití provozních nákladů a úspory mzdových prostředků. 

Prostřednictvím našeho produktového programu Kay jsme získali postavení vedoucího světového dodavatele čisticích a sanitačních prostředků a poskytovatele služeb pro odvětví rychlého občerstvení. Bez ohledu na to, zda působíte v jedné zemi nebo ve stovce zemí, dokážeme vám nabídnout individuálně přizpůsobené programy, které vám pomohou dosáhnout nejvyšší úrovně čistoty, hygieny a bezpečnosti potravin a maximální ochrany vaší značky.

V rámci výzkumných a vývojových programů společnosti Ecolab, které jsou zaměřeny na vaše odvětví, se vašimi partnery stávají chemici, technici a mikrobiologové. Výsledkem této spolupráce je naše schopnost poskytovat vám individualizovaná komplexní řešení, která zvýší bezpečnost i efektivitu ve vašich provozovnách. Mimoto je vám k dispozici náš místní tým odborných poradců, který vám bude poskytovat veškeré služby potřebné k řešení nastalých problémů, včetně analýz povrchů materiálů a zařízení používaných v potravinářských provozech z hlediska způsobu a účinnosti čištění. 

Společně s našimi produkty, jejichž složení je navrženo tak, aby nepoškozovalo povrchy vybavení a neškodilo vašim zaměstnancům, dodáváme vhodné dávkovače, jejichž konstrukce zajišťuje snadné a bezpečné používání. Tím lze minimalizovat množství odpadu a spotřebu vody, získat lepší kontrolu nad vydávanými porcemi a snižovat náklady na provoz a údržbu.

Vyberte, prosím, oblast svého zájmu nebo nás kontaktujte  přímo tím, že vyberete odkaz „Divize QSR“ na záložce Kontaktní údaje

Back to Top