Maloobchodní prodej

Maloobchodní prodej

Jelikož v celém světě dochází ke změnám životního stylu a návyků zákazníků, jsou uspořádání a nabídky maloobchodních prodejen vystaveny neustálému tlaku. Spotřebitelé se stali mnohem citlivějšími na kvalitu, zejména pokud jde o ochranu zdraví a bezpečnost, a mají stále náročnější požadavky na způsob i místo prezentace zboží. Společnost Ecolab vám v rámci partnerské spolupráce pomůže ve vaší snaze nabízet zákazníkům čistší, bezpečnější a působivější prostředí, ve kterém bude vaše zboží prezentováno přehlednými, hygienickými a přitažlivými způsoby. Nakupování v čistém a bezpečném prostředí se tak pro vaše zákazníky stane ještě příjemnějším zážitkem.

MarketGuard je komplexní program pro úklid prodejen a bezpečnost potravin, který byl společností Ecolab vyvinut speciálně pro odvětví maloobchodního prodeje potravin. Program MarketGuard vám jednak díky svému jednoznačnému zaměření a jednak díky  bezkonkurenčním odborným znalostem společnosti Ecolab, na kterých je založen, poskytuje pokroková, trvale udržitelná řešení, která zahrnují každý jednotlivý krok každého postupu. Jeho účelem je zajištění trvalé ochrany bezpečnosti a zdraví vašich zákazníků i zaměstnanců a maximalizace efektivity vašich provozoven.

Program MarketGuard zahrnuje tyto oblasti:

  • Čištění a sanitace
  • Péče o podlahy
  • Bezpečnost potravin

Naše celosvětová působnost je zárukou, že jsme vám schopni poskytovat služby nejvyšší úrovně bez ohledu na to, kde se vaše maloobchodní provozovna nachází. Naši odborní poradci při každé návštěvě shromažďují cenné údaje na úrovni jednotlivých prodejen a pomáhají vám předcházet rizikům souvisejícím s bezpečností potravin a zajišťovat udržení vysokých kvalitativních standardů. Údaje, které pro vás sledujeme a vyhodnocujeme, se týkají těchto oblastí:

  • Účinnost postupů čištění, které byly zavedeny
  • Výsledky poskytnutých školení, která absolvovali vaši zaměstnanci
  • Dodržování veškerých doporučení týkajících se účinnosti postupů a bezpečnosti potravin

Naši odborní poradci zajišťují školení vašich zaměstnanců, která jsou nezbytným předpokladem pro minimalizaci rizik souvisejícím s bezpečností potravin ve všech částech každého provozního objektu. Společnost Ecolab poskytuje školení, která mají nejvyšší úroveň v celém odvětví a která jsou zaměřena zejména na tyto oblasti:

  • Zacházení s chemickými produkty a správné způsoby čištění
  • Osobní hygiena a prevence vzájemné kontaminace
  • Certifikace bezpečnosti potravin
Back to Top