Komerční a průmyslové objekty

Společnost Ecolab si je vědoma skutečnosti, že čisté okolí komerčních průmyslových objektů přispívá k příznivějšímu vnímání kvality služeb a výrobků. Specifický druh nečistot, které se ve vašem odvětví vyskytují, je příčinou konkrétních náročných problémů, které je nutno řešit. Navíc jistě považujete za svoji povinnost vytvářet bezpečné pracovní prostředí pro své zaměstnance a vyhýbat se jakýmkoli nebezpečím, která ohrožují jejich zdraví.


Prvořadým cílem každého provozovatele komerčního objektu je vytváření prostředí, ve kterém se budou cítit dobře stejně tak zákazníci jako i zaměstnanci. Stupeň viditelné čistoty ve vašem objektu je proto obzvláště významným faktorem. Společnost Ecolab problémy, kterým úklidové firmy denně čelí ve své snaze odvádět při provádění úklidu výsledky nejvyšší úrovně, a nabízí řešení, která jsou individuálně přizpůsobena požadavkům spojeným s úklidem prodejen, nákupních center, obchodních domů, velkoprodejen potřeb pro řemeslníky a kutily i kancelářských budov.

Náš program 360° of Protection, tedy program všestranné ochrany, který je určen pro komerční a průmyslové objekty, je navržen tak, aby umožňoval vytváření specifických řešení pro různé pracoviště a přispíval k dosažení požadované úrovně čistoty, bezpečnosti a efektivity. Speciálně vyškolení odborní poradci společnosti Ecolab vás aktivně podporují při vašich každodenních provozních činnostech prostřednictvím plánovaných i vyžádaných návštěv. Program všestranné ochrany vám pomáhá:

  • maximalizovat účinnost úklidu pomocí produktů určených pro specifické druhy znečištění
  • zvyšovat efektivitu při úklidu malých i velkých ploch prostřednictvím řešení přizpůsobených potřebám jednotlivých provozů
  • udržovat čistotu a dokonalý vzhled vybavení jídelen a kuchyní a zabraňovat tak vzniku jakéhokoli nebezpečí přenosu nakažlivých onemocnění potravinami
  • provádět časovou optimalizaci pracovních postupů

Čištění/úklid v hotelích a objektech

Housekeeping & Janitorial

Čistota Vašeho hotelu / objektu je důležitá pro úspěch Vašeho podnikání. Ecolab Vám pomůže zajistit trvale vysoký standard hygieny, který Vaši hosté / uživatelé očekávají.

 

Péče o podlahové krytiny

Vzhled podlah závisí na typu podlahy, stáří, podmínkách a údržbě.

Ecolab nabízí široký sortiment vysoce koncentrovaných přípravků pro běžnou údržbu, základní čištění a ochranné...

Kuchyňská hygiena, bezpečnost potravin

Mýdla, dezinfekční prostředky & ochranné emulze

Ecolab nabízí široký sortiment mýdel, dezinfekčních prostředků a ochranných a ošetřujících emulzí, které přispívají k bezpečnosti a zdraví Vašeho personálu a hostů.
Vyvinuli jsme...

Oblast přípravy potravin

Ve společnosti Ecolab víme, že ochrana zdraví a bezpečnost Vašich hostů, návštěvníků a personálu je Vaší nejvyšší prioritou. Bezpečnost potravin je důležitou součástí splnění...

Odstranění mastnoty

Ecolab vyvinul inovační řešení pro odstranění mastného znečištění v kuchyňských provozech.
Naše přípravky Vám pomohou vyčistit trouby, grily, konvektomaty, digestoře apod. účinně,...

Podlahy & Odpady

Mastná podlaha v kuchyňském provoze představuje vážné riziko uklouznutí a pádu.

Tradiční metody čištění dokážou odstranit silné mastné znečištění pomocí agresivní chemie. 
Častěji...

Malé prádelny

Aquanomic

Aquanomic je komplexní řešení pro malé prádelny zajišťující trvale vynikající výsledky praní prostřednictvím 5 klíčových složek systému:

  • SPRÁVNÉ výrobky
  • SPRÁVNÉ procesy praní
  • SPRÁVNÉ...

StainBlaster - program pro účinné odstraňování skvrn

Omezte potřebu opakovaného praní a výměny prádla, a ušetřete tak čas, práci, energii, vodu a prací prostředky.

Průměrný 150pokojový hotel utratí za rok přibližně €12 700 € za...

Strojové mytí nádobí

Apex - Program pro strojové mytí nádobí

Hlavní problémy strojního mytí nádobí budou vyřešeny pomocí automatického monitorování klíčových dat, operativních výstupů a výstrah a intuitivního ovládání. Systém Apex nabízí...

Back to Top