Partnerství při řešení globálních výzev

Co umíme v Ecolabu nejlépe. Našich 44 000 spolupracovníků poskytuje komplexní řešení, poznatky podložené daty a osobní profesionální přístup, které zvyšují bezpečnost potravin, udržují čisté a bezpečné prostředí, optimalizují spotřebu vody a energie a zajiťují efektivní provoz a dosažení cílů v oblasti udržitelného rozvoje na téměř třech milionech zákaznických míst ve více než 170 zemích po celém světě.

Jsme všude tam, kde a tom záleží

Více než 25 000 nejlépe vyškolených prodejců a servisních pracovníků společnosti Ecolab, pomáhá zákazníkům řešit jejich problémy v oblasti čištění, dezinfekce a hospodaření s vodou a energiemi, a to od restaurací a hotelů až po elektrárny a výrobní závody. Mnoho světově známých značek se spoléhá na Ecolab při zajišťování bezpečného prostředí, efektivity, integrity výrobků a dobrého jména společnosti.

Individuální služby

Největší konkurenční výhodou společnosti Ecolab je naše špičková prodejní a servisní činnost. Každý problém zákazníka je jedinečný, a proto našich 25 000 terénních pracovníků spolupracuje se zákazníky přímo v jejich provozech a poskytuje jim individuální konzultace a služby. Naši odborníci využívají komplexní proces shromažďování dat, používají pokročilé technologie, vyhodnocují procesy a poskytují řešení, která řeší specifické výzvy našich zákazníků.

Za každým obchodním reprezentantem v terénu stojí tým výzkumníků, vědců, inženýrů, specialistů na regulaci a dalších odborníků, kteří pilně pracují na řešení problémů zákazníků, vývoji nových řešení a uspokojování nových zákaznických potřeb.

Inovativní řešení

Společnost Ecolab se pyšní dlouholetou historií v oblasti inovací. Naše strategie je založena na chemii, digitálních technologiích a službách, které zvyšují potenciál našich zákazníků. Náš tým 1 200 vědců, inženýrů a technických specialistů vytváří nejlepší možná řešení v daném oboru, která jsou vyvíjena s důrazem na minimální dopad na člověka a životní prostředí. Díky našim odborným znalostem v oblasti klíčových technologií, včetně antimikrobiálních látek, osobní hygieny a hygieny životního prostředí, polymerů, chemických látek, vodního hospodářství a analýzy dat, pomáháme našim zákazníkům zvyšovat efektivitu, kvalitu a bezpečnost jejich výrobků.

Naše cíle a vize

Spojuje nás cíl činit svět čistším, bezpečnějším a zdravějším prostředím – pomáháme podnikům uspět a zároveň chráníme lidi a životně důležité zdroje. Naší vizí je být světovým lídrem v oblasti vodohospodářských, hygienických a antimikrobiálních technologií a služeb – poskytovat a chránit to, co je životně důležité: čistou vodu, zajistit bezpečnost potravin a zdravé životní prostředí.

Úspěch našich zákazníků je i naším úspěchem.

 

Ecolab je všude tam, kde na tom záleží. Protože to, co děláme a jak to děláme, na tom záleží.

Divize pro služby v oblasti úpravy vody

Nalco Water

Společnost Nalco Water, člen koncernu Ecolab, poskytuje inovativní řešení pro úpravu a řízení vody. Jako přední světový dodavatel, který disponuje rozsáhlými znalostmi a špičkovými technologiemi, poskytujeme řešení pro šetrné využívání vodních zdrojů s ohledem na zachování čistoty životního prostředí.