O divizi Nalco Water

Společnost Nalco Water, přední světový poskytovatel služeb v oblasti úpravy vody a zlepšování procesů, spolupracuje se zákazníky, kteří hledají inovativní řešení problémů v oblasti úpravy vody. Naší vizí je být světovým lídrem v oblasti vodohospodářství, energetiky a hygieny – poskytovat a chránit to, co je životně důležité

Nalco Water znamená inovace

Ve společnosti Nalco Water je vodní hospodářství naší vášní. Každý provoz je jedinečný, a proto aplikační inženýři společnosti Nalco přistupují k potřebám každého zákazníka individuálně. Zkoumají způsoby, jak zefektivnit fungování jejich systémů, zajistit úsporu vody a přitom zvýšit kvalitu výrobků.  

Pokrokové technologie

Technologie 3D TRASAR™přinesla revoluci v oblasti vodního hospodářství, protože umožňuje našim zákazníkům kompletní přístup k jejich vodním systémům v reálném čase. Tato technologie kombinuje chemii, monitorování a automatizované řízení a pomáhá zákazníkům zvyšovat efektivitu a zároveň snižovat spotřebu vody a energie. .

Výzvy v oblasti úspory vody 

Naše odborné znalosti v oblasti vody jsou bezkonkurenční, stejně jako naše partnerství se zákazníky při řešení jejich nejzávažnějších problémů. Spolupracujeme se širokou škálou firem od komerčních budov, potravinářského průmyslu, automobilového průmyslu, výroby energie, chemického průmyslu a výroby kovů až po zpracovatelský průmysl, jako je výroba papíru a těžba.